Kokias vietas „Eurovizijoje“Rusija užėmė per visą konkurso istoriją?

Anonim

Pirmą kartą konkursas, kuris tuo metu buvo vadinamas „Eurovizijos Grand Prix“, 1956 m. Rusija „Eurovizijoje“pradėjo dalyvauti tik 1994 m. Per visą šį laiką jiems pavyko laimėti tik vieną kartą - 2008 m. O kaip buvo kitais metais?

Image
Image

Konkurso taisyklės yra tokios: „Euroviziją“sudaro du pusfinaliai ir finalas. Kiekviena dalyvaujanti šalis turi nacionalinę žiuri, kuri konkurso dalyviams skiria balsus. Tada balsuoja ir publika. Jūs negalite balsuoti už savo šalį.

1994 metai

Pirmasis Rusijos dalyvavimas „Eurovizijoje“. Dainininkė Judith atliko kompoziciją „Amžinas klajūnas“, su kuria užėmė 9 vietą.

1995 metai

Filipas Kirkorovas atstovavo Rusijai su daina „Volcano Lullaby“. Menininkui pavyko užimti tik 17 vietą.

1996 metai

Šiemet visos šalys turėjo įveikti atrankos etapą. Žiuri klausėsi kompozicijų ir pasirinko tik 22 dainas, kurios turėtų patekti į finalą. Rusijos atlikėjas Andrejus Kosinskis ir jo daina „Aš esu aš“šiame etape buvo apdovanoti 26 vieta, todėl jis nepateko į konkurso finalą.

1997 metai

Rusijai atstovavo Alla Pugačiova su kompozicija „Prima Donna“. Dėl teisėjų ir žiūrovų balsavimo Pugačiova užėmė 15 vietą.

1998 metai

Dėl prasto praėjusių metų rezultato Rusijai buvo atimta teisė dalyvauti „Eurovizijoje“. Tatjana Ovsienko turėjo dalyvauti konkurse su daina „My Sun“.

1999 metai

1998 metais Rusija atsisakė transliuoti „Euroviziją“dėl neigimo. 1999 m. Dėl šio incidento šalis buvo sustabdyta iš varžybų.

Image
Image

2000 metai

Dvejus metus Rusija nedalyvavo konkurse, bet sugrįžo į jį su triumfu, užimdama antrąją vietą. Šiemet šaliai atstovavo dainininkė Alsou su daina „Solo“.

2001 metai

Grupė „Mumiy Troll“iš Rusijos pasirodė su daina „Lady Alpine Blue“. Paaiškėjo, kad užima tik 12 vietą.

2002 metai

Grupė „Ministras Pirmininkas“su daina „Northern Girl“pasirodė „Eurovizijos“finale ir surinko 55 balus. Rezultatas - 10 vieta.

2003 metai

Šiemet Rusijai atstovavo populiari grupė t. A. T.u. su kompozicija „Netikėk, nebijok“. Šalis tapo pagrindine „Eurovizijos“favorite, tačiau užėmė tik 3 vietą. Prieš geidžiamą pirmąjį, 3 taškų neužteko.

2004 metai

Šaliai atstovavo Julija Savicheva su daina „Believe Me“. Jai pavyko užimti 11 vietą.

2005 metai

Per nacionalinį balsavimą buvo nustatyta, kad Natalija Podolskaja dalyvaus konkurse su daina „Nobody Hurt No One“. „Eurovizijos“finale ji užėmė 15 vietą.

2006 metai

Dima Bilanas pirmą kartą dalyvavo „Eurovizijoje“su daina „Never Let You Go“. Jis užėmė 2 vietą.

2007 metai

Rusijai atstovavo grupė „Serebro“ir jų daina „Song # 1. Rezultatas - 3 vieta.

Image
Image

2008 metai

Rusijos triumfas „Eurovizijoje“. Dima Bilanas į konkursą išvyko antrą kartą, pasirinkęs dainą „Believe“. Atlikėjas surinko daugiausiai balsų ir laimėjo I vietą.

2009 metai

Šiais metais konkursas vyko Maskvoje. Atstovė buvo Anastasija Prikhodko su daina „Mamo“, kuri finale užėmė 11 vietą.

2010 metai

Petras Nalichas koncertavo iš Rusijos su daina „Lost and Forgotten“. Jis užėmė 11 vietą.

2011 m

Aleksejus Vorobjovas su daina „Get You“buvo išrinktas konkurso dalyviu. Finale jis liko šešioliktas.

2012 metai

„Buranovskie močiutės“atstovavo Rusijai su daina „Party for Everybody“. Pusfinalyje komandai pavyko užimti pirmąją vietą, tačiau finale jie šiek tiek nusileido nugalėtojams. Jiems buvo skirta tik 2 vieta.

2013 metai

Laidos „Balsas“nugalėtoja Dina Garipova iš Rusijos dalyvavo su daina „Kas būtų, jei“. Menininkas finale užėmė 5 vietą.

2014 metai

Konkurse dalyvavo seserys Anastasija ir Marija Tolmačiovos. Finale jie buvo apdovanoti 7 vieta.

Image
Image

2015 metai

Polina Gagarina koncertavo iš Rusijos su daina „A Million Voices“. Finale ji surinko 303 taškus ir užėmė 2 vietą.

2016 metai

Šiemet šaliai atstovavo Sergejus Lazarevas su daina „Tu esi vienintelis“. Finale jis užėmė 3 vietą.

2017 metai

Iš Rusijos Julija Samoilova turėjo pasirodyti su daina „Flame Is Burning“. Tačiau dainininkei buvo uždrausta atvykti į konkursą rengiančią Ukrainą dėl jos 2015 metais surengto koncerto Kryme.

2018 metai

Julija Samoilova vis dar galėjo dalyvauti „Eurovizijoje“su daina „I Won’t Break“, tačiau jai nepavyko patekti į finalą.

2019 metai

Rusijai vėl atstovavo Sergejus Lazarevas su daina „Scream“. Finale jis užėmė 3 vietą.

2020 metai

Rusijai turėjo atstovauti grupė „Little Big“su daina „UNO“, tačiau dėl pandemijos konkursas buvo atšauktas.

2021 metai

Dainininkė Manizha padovanojo Rusijai dainą „Russian Woman“. Dėl to menininkas užėmė 9 vietą.