Mūsų auksinė

Anonim

Pirmą kartą moterys olimpinėse žaidynėse Rusijai iškovojo daugiau aukso medalių nei vyrai.

2016 metų vasaros olimpinės žaidynės Rio de Žaneire baigėsi sekmadienį. Jose dalyvavo sportininkai iš 206 pasaulio šalių. Rusija bendroje įskaitoje užėmė 56 medalius. Vasaros žaidynėse tai yra žemiausias rezultatas per visus 20 Rusijos sportininkų dalyvavimo metų, daugiausia dėl to, kad dėl dopingo skandalo mūsų sportininkai neigia masiškai.

Rusijos olimpiečiai namo parveš 19 aukso medalių, iš kurių 10 priklauso sportininkėms moterims. Per visą 20 metų Rusijos dalyvavimo olimpinėse žaidynėse istoriją pirmą kartą moterys iškovojo daugiau medalių nei vyrai!

Šioje galerijoje - mūsų sportininkų, 2016 metų olimpinių žaidynių aukso medalių laimėtojų, nuotraukos.